ניהול סושיאל

ניהול סושיאל

ניהול סושיאל שמשאיר אבק כוכבים.

פעם ניסיתם לירות ברובה בלי לכוון למטרה? אם כן, אולי לא כדאי שנדבר כי אין לנו כל-כך ניסיון עם רובים. (סתם ניסינו ליצור כאן משל ונמשל. פשוט נמשיך). אז, לירות ברובה בלי לכוון למטרה זה כמו להעלות פוסטים אורגניים לפייסבוק בלי אסטרטגיה מדוייקת.

כדי לייצר אחת כזאת, חשוב להתחיל בשיחה טובה שתעשה סדר לשני הצדדים. לכם ולנו. יחד, נבנה גאנט חודשי מסודר, נייצר תוכן שמותאם לרוח החברה שלכם וגם לפלטפורמה בה נבחר לפרסם ונדאג שעמודי הדיגיטל שלכם יתופעלו כל הזמן. עם העיצוב המדוייק והכיתוב הנכון – ניקח את דפי העסק הדיגיטליים שלכם קדימה.

ניהול סושיאל. למה זה נחוץ?

להשאר בלב התודעה

עמודי סושיאל מתפקדים הם מראה לעסק חי, נושם ומתפקד שמשאיר את המותג שלכם בתודעת הציבור, תמיד.​

ויראליות

תוכן איכותי ברשתות החברתיות יכול להפוך בקלות לתוכן ויראלי, שמעלה את המודעות למותג שלכם ויוצר אהדה​

מדידת ביצועים

מדידת הביצועים של הפוסטים האורגניים עוזרת לייעל ולדייק את המסרים על מנת להגדיל את החשיפה העתידית​ למותג

מאפס ל-100 בכמה שלבים.

שיחת אפיון

נסקור נכסים דיגיטליים שברשותכם ונחליט מהי פלטפורמת הפרסום הרלוונטית ביותר עבורכם

חקר שוק ופיצוח אסטרטגיה

נחקור את עמודי הסושיאל של המתחרים שלכם על מנת לייצר עבורכם תוכן מבדל ומנצח

גאנט חודשי

כדי שתדעו מה התחזית החודשית ואילו תכנים צפויים לעלות

העלאה לרשתות ודיוק ביצועים

על פי מדידת הביצועים של הפוסטים האורגניים, נייעל ונדייק את התוכן בהתאם

אנחנו כבר מוכנים. ואתם?

תשאירו פרטים. אנחנו נדאג לכל השאר.

זכות גדולה לעבוד עם

הלקוחות המדהימים שלנו!

שאלות נפוצות.

ברגע שתעבירו אלינו את המושכות – נעשה סדר בבלאגן.

יחד נגדיר מטרות קצרות וארוכות טווח להגברת מודעות למותג שלך, השגת לקוחות חדשים, שימור לקוחות קיימים, והגדלת המכירות וההכנסות של העסק שלך.

אנו משקיעים בכל לקוח כאילו היה חלק מהמשפחה שלנו, מלוא תשומת הלב והמשאבים יופנו אליך, והכל – כדי לגרום לפרויקט שלך להצליח.

מודל התמחור משתנה בין סוגי השירותים אותם אנו מציעים. שירות קידום ממומן יתומחר לרוב כריטיינר חודשי קבוע או לחילופין אחוז מסויים מעלות המימון של הלקוח באותו חודש. קידום אורגני יתומחר בהתאם לכמות שעות העבודה הנדרשות ובהתאם לתוצאות הרצויות. בניית אתר תתומחר בהתאם לאפיון הפרויקט ומורכבותו. וכן הלאה.

להתייעצות מוקדמת ולקבלת הצעת מחיר מדויקת, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר, אנחנו זמינים תמיד.

SEO – (אופטימיזציה למנועי חיפוש) ו-PPC (תשלום לפי קליק) הן שתי טקטיקות שיווק דיגיטליות שונות מאוד במהותן, אך דומות במטרה הסופית – להוביל משתמשים אל האתר שלכם. קידום אתרים אורגני כולל אופטימיזציה של התוכן והמבנה של האתר בכדי לשפר את הדירוג שלו בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל עבור מילות מפתח וביטויים רלוונטיים ותחרותיים. על ידי דירוג גבוה בתוצאות החיפוש, תוכלו להרוויח תנועה אורגנית אל האתר בחינם (לא תשלמו לפלטפורמת צד ג' על קליקים – לדוגמא גוגל). האסטרטגיה היא ארוכת טווח ודורשת אורך רוח וסבלנות, אך כשהפרויקט מצליח, יש לכם נכס אמיתי בידיים. המותג שלכם זוכה לסמכות, הכרה, ותנועה חינם מדי יום שמתורגמת בסופו של דבר ללידים ומכירות.

PPC -כרוך בתשלום עבור מיקום בתוצאות מנועי החיפוש או באתרים אחרים. בכל פעם שמשתמש ילחץ על אחת המודעות המקודמות שלכם במנוע החיפוש, תשלמו מחיר מסוים עבור אותה הקלקה. PPC יכולה להיות הדרך המהירה והיעילה להוביל תנועה לאתר, מכיוון שניתן לראות תוצאות כמעט מיד. עם זאת, העלויות עשויות להיות גבוהות מאשר של קידום אורגני, והתוצאות עלולות להיות פחות יציבות.

לרוב, אנו מציעים ללקוחות חדשים לרוץ בשני המישורים במקביל (כל עוד התקציב מאפשר זאת), כך שמהיום הראשון נוכל להתמקד באסטרטגיית קידום אורגני אך במקביל להשקיע בפעילות ממומנת בכדי לספק לידים ומכירות לעסק.

אולי יעניין אותך.

PPC - קידום ממומן בגוגל

תוצאות, תוצאות, תוצאות. קמפיינים שמביאים... נו, הבנתם כבר

Email Marketing

דיוור אלקטרוני חכם שלשם שינוי לא יגיע לספאם​

קידום ברשתות תוכן

כדי שהמותג שלכם יבלוט בכל מקום ברחבי הרשת

עולם של תוכן.

נגישות באינטרנט

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק

להמשך קריאה